Adhesive Bandage Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.25″ L x 0.5″ W x 1.75″ H
SKU: IRZHG-EXQHQ
Item Number: LAN-AD06
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.00
Adhesive Bandage Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.25″ L x 0.5″ W x 1.75″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.38 | $2.30 | $2.20 | $2.08 | $2.00 |
Adhesive Bandage Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.25″ L x 0.5″ W x 1.75″ H
SKU: IRZHG-EXQHQ
Item Number: LAN-AD06
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4.25" L x 0.5" W x 1.75" H |
| Imprint area: No selection | 1" W x 1.5" H on front Middle Section |
| Second imprint area: No selection | 3" W x 1" H on back |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Exercise, Health, Hospital, Medical |
| Color: No selection | Tan |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.