African American Super Hero Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.625″ L x 1.125″ W x 4″ H
SKU: PLEKJ-GUYBN
Item Number: LCA-AA09
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.27
African American Super Hero Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.625″ L x 1.125″ W x 4″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.72 | $3.62 | $3.48 | $3.38 | $3.27 |
African American Super Hero Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.625″ L x 1.125″ W x 4″ H
SKU: PLEKJ-GUYBN
Item Number: LCA-AA09
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.625" L x 1.125" W x 4" H |
| Imprint area | 1.25" W x 1.25" H on back |
| Second imprint area | 1.25" W x 0.375" H on front |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Health, Medical |
| Color | Green/Blue |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.