Bright LED light, Rubber on/off button, Powered by 4 LR44 button cell batteries, inserted. Complies with Prop 65. 3.625″ H x 0.625″ Diameter
SKU: ZNCID-ISHUZ
Item Number: WLT-AL11
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
Price from: $2.70
Bright LED light, Rubber on/off button, Powered by 4 LR44 button cell batteries, inserted. Complies with Prop 65. 3.625″ H x 0.625″ Diameter
| Quantity | 150+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.23 | $3.03 | $2.92 | $2.80 | $2.70 |
Bright LED light, Rubber on/off button, Powered by 4 LR44 button cell batteries, inserted. Complies with Prop 65. 3.625″ H x 0.625″ Diameter
SKU: ZNCID-ISHUZ
Item Number: WLT-AL11
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
| Decoration method: No selection | Laser Engrave, Pad |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3.625" H x 0.625" Diameter |
| Imprint area: No selection | 1.625" W x 0.375" H on side 1 |
| Second imprint area: No selection | 1.25" W x 0.375" H on sides |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Automotive, Emergency, Light, Safety |
| Color: No selection | Black, Blue |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.