Bacon Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ L x 1.875″ W x 1.875″ H
SKU: ERDNG-JKWDM
Item Number: LFD-BA13
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
BrandedItems – Ariel Premium Authorized Distributor
Price from: $2.48
Bacon Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ L x 1.875″ W x 1.875″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.93 | $2.80 | $2.70 | $2.60 | $2.48 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Bacon Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.75″ L x 1.875″ W x 1.875″ H
SKU: ERDNG-JKWDM
Item Number: LFD-BA13
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3.75" L x 1.875" W x 1.875" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.5" H on front |
| Second imprint area | 1.5" W x 0.375" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Eating, Exercise, Food, Health, Medical |
| Color | Yellow/Orange |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express