Basketball Stress Reliever Figurine. Price includes a 1-color stock art face. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ Diameter
SKU: EPDIF-EXTVN
Item Number: LCH-BK02
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
Price from: $2.77
Basketball Stress Reliever Figurine. Price includes a 1-color stock art face. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.20 | $3.08 | $2.98 | $2.88 | $2.77 |
Basketball Stress Reliever Figurine. Price includes a 1-color stock art face. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ Diameter
SKU: EPDIF-EXTVN
Item Number: LCH-BK02
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.5" Diameter |
| Imprint area | 1.25" W on front |
| Second imprint area | 1.25" W x 0.75" H on front Alt. |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Basketball, Fun, Health, Medical, Sports |
| Color | Orange |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.