Basketball Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ Diameter
SKU: SSEEB-CYZAP
Item Number: LSP-BK02
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.32
Basketball Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ Diameter
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.63 | $1.55 | $1.48 | $1.37 | $1.32 |
Basketball Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ Diameter
SKU: SSEEB-CYZAP
Item Number: LSP-BK02
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.5" Diameter |
| Imprint area: No selection | 1.5" W on front |
| Second imprint area: No selection | 1.25" W x 0.5" H on back |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Basketball, Exercise, Health, Medical, Sports |
| Color: No selection | Lime Green, Orange, Purple, Red, Royal Blue |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.