Beef cow shaped stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.125″ L x 3.25″ W x 1.75″ H
SKU: PTGJF-KWWUV
Item Number: LAF-BC16
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.72
Beef cow shaped stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.125″ L x 3.25″ W x 1.75″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.15 | $3.03 | $2.93 | $2.83 | $2.72 |
Beef cow shaped stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.125″ L x 3.25″ W x 1.75″ H
SKU: PTGJF-KWWUV
Item Number: LAF-BC16
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5.125" L x 3.25" W x 1.75" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.75" H on side 1 |
| Second imprint area | 1.25" W x 0.75" H on side 2 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Exercise, Health, Medical |
| Color | Brown |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.