Attaches to bicycle handle bar, Securely holds phone at any angle, Can also be used to hold water bottles. Complies with Prop 65. 2″ L x 3.75″ W x 1.25″ H
SKU: ZLCKA-LPNKG
Item Number: WCP-PG17
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
Price from: $1.97
Attaches to bicycle handle bar, Securely holds phone at any angle, Can also be used to hold water bottles. Complies with Prop 65. 2″ L x 3.75″ W x 1.25″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.37 | $2.22 | $2.13 | $2.05 | $1.97 |
Attaches to bicycle handle bar, Securely holds phone at any angle, Can also be used to hold water bottles. Complies with Prop 65. 2″ L x 3.75″ W x 1.25″ H
SKU: ZLCKA-LPNKG
Item Number: WCP-PG17
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2" L x 3.75" W x 1.25" H |
| Imprint area: No selection | 0.75" W x 0.5" H on top on Large Grip |
| Second imprint area: No selection | 0.5" W x 0.5" H on top on Small Grip |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Biking, Phone |
| Color: No selection | Black, Blue |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.