Brain shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 2.25″ W x 2″ H
SKU: HNYLH-FOXUP
Item Number: LAN-BR05
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.47
Brain shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 2.25″ W x 2″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.80 | $1.72 | $1.65 | $1.55 | $1.47 |
Brain shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 2.25″ W x 2″ H
SKU: HNYLH-FOXUP
Item Number: LAN-BR05
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3" L x 2.25" W x 2" H |
| Imprint area: No selection | 1.25" W x 0.75" H on top |
| Second imprint area: No selection | 1" W x 0.5" H on back |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | 60's, American, Exercise, Medical |
| Color: No selection | Black, Blue, Burgundy, Gold, Gray, Green, Lime Green, Orange, Pink, Purple, Red, Teal, Yellow |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.