Bulldog Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.75″ L x 4″ W x 2.5″ H
SKU: HNGNJ-DNMKV
Item Number: LPE-BD17
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.80
Bulldog Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.75″ L x 4″ W x 2.5″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.23 | $3.13 | $3.02 | $2.90 | $2.80 |
Bulldog Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.75″ L x 4″ W x 2.5″ H
SKU: HNGNJ-DNMKV
Item Number: LPE-BD17
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 1.75" L x 4" W x 2.5" H |
| Imprint area: No selection | 0.75" W x 0.75" H on lower Back |
| Second imprint area: No selection | 1.75" W x 0.625" H on bottom |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Animal, Exercise, Health, Medical, Pet |
| Color: No selection | Tan |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.