Chili Pepper Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.25″ H x 1.25″ Diameter
SKU: ARHGG-CZAYA
Item Number: LVG-CP07
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.73
Chili Pepper Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.25″ H x 1.25″ Diameter
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.07 | $1.98 | $1.92 | $1.83 | $1.73 |
Chili Pepper Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.25″ H x 1.25″ Diameter
SKU: ARHGG-CZAYA
Item Number: LVG-CP07
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4.25" H x 1.25" Diameter |
| Imprint area: No selection | 1.25" W x 0.75" H on front |
| Second imprint area: No selection | 1.5" W x 0.5" H on front Alt. |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Exercise, Food, Health, Medical, Spanish |
| Color: No selection | Green, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.