Made of APS plastic with precision bearing system. CPSIA Compliant. Complies with CPSIA, Prop 65. 3″ L x 3″ W x 0.5″ H
SKU: NOBLG-LXHXM
Item Number: WPC-CW17
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Polybag
Price from: $1.62
Made of APS plastic with precision bearing system. CPSIA Compliant. Complies with CPSIA, Prop 65. 3″ L x 3″ W x 0.5″ H
| Quantity | 200+ | 500+ | 1,000+ | 3,000+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.93 | $1.83 | $1.75 | $1.68 | $1.62 |
Made of APS plastic with precision bearing system. CPSIA Compliant. Complies with CPSIA, Prop 65. 3″ L x 3″ W x 0.5″ H
SKU: NOBLG-LXHXM
Item Number: WPC-CW17
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Polybag
| Decoration method: No selection | Pad, digital |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3" L x 3" W x 0.5" H |
| Imprint area: No selection | 0.75" W on center |
| Second imprint area: No selection | 0.875" W on center |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Amusement, Chanukah, Christmas, Entertainment, Party |
| Color: No selection | Black, Blue, Red, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.