Concrete Mixer Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.25″ L x 1.5″ W x 2.5″ H
SKU: FSHLB-CYZJL
Item Number: LCN-CM03
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.53
Concrete Mixer Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.25″ L x 1.5″ W x 2.5″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.97 | $2.85 | $2.75 | $2.65 | $2.53 |
Concrete Mixer Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.25″ L x 1.5″ W x 2.5″ H
SKU: FSHLB-CYZJL
Item Number: LCN-CM03
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3.25" L x 1.5" W x 2.5" H |
| Imprint area | 0.75" W x 0.75" H on side |
| Second imprint area | 0.75" W x 0.75" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Construction, Exercise, Health, Medical, Transportation |
| Color | Yellow |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.