A Correction Tape Pen with a spool dispenser and a pen shape design for easy use. Complies with Prop 65. 5.75″ L x 0.75″ W x 1″ H
SKU: ZSYKD-HKZUV
Item Number: WOF-CP10
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
Salon Folding Dual Nail File
Price from: $1.15
Price from: $1.67
A Correction Tape Pen with a spool dispenser and a pen shape design for easy use. Complies with Prop 65. 5.75″ L x 0.75″ W x 1″ H
| Quantity | 200+ | 500+ | 1,000+ | 3,000+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.98 | $1.87 | $1.80 | $1.73 | $1.67 |
A Correction Tape Pen with a spool dispenser and a pen shape design for easy use. Complies with Prop 65. 5.75″ L x 0.75″ W x 1″ H
SKU: ZSYKD-HKZUV
Item Number: WOF-CP10
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5.75" L x 0.75" W x 1" H |
| Imprint area | 1" W x 0.375" H on side 1 |
| Second imprint area | 1" W x 0.375" H on side 2 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Business, College, Education, Household, Office |
| Color | Blue |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.