Crossover SUV shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 1.75″ W x 1.5″ H
SKU: MNDKJ-NNMJR
Item Number: LTR-SV20
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.38
Crossover SUV shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 1.75″ W x 1.5″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.82 | $3.75 | $3.60 | $3.50 | $3.38 |
Crossover SUV shaped polyurethane stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 1.75″ W x 1.5″ H
SKU: MNDKJ-NNMJR
Item Number: LTR-SV20
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5" L x 1.75" W x 1.5" H |
| Imprint area | 1.5" W x 0.5" H on roof |
| Second imprint area | 0.75" W x 0.5" H on hood |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Automotive, Club, Transportation, Travel |
| Color | Blue |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.