Crown Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2″ H x 3.375″ Diameter
SKU: IRFHC-CZAPU
Item Number: LGS-CR01
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.95
Crown Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2″ H x 3.375″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.37 | $3.27 | $3.17 | $3.05 | $2.95 |
Crown Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2″ H x 3.375″ Diameter
SKU: IRFHC-CZAPU
Item Number: LGS-CR01
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2" H x 3.375" Diameter |
| Imprint area | 1" W x 0.5" H on side |
| Second imprint area | 1" W on top |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Fun, Headwear, Health, Medical |
| Color | Yellow |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.