Dollar Sign Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ L x 1″ W x 3.25″ H
SKU: BREMH-CZAKF
Item Number: LFN-DS04
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.90
Dollar Sign Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ L x 1″ W x 3.25″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.23 | $2.17 | $2.08 | $1.98 | $1.90 |
Dollar Sign Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.25″ L x 1″ W x 3.25″ H
SKU: BREMH-CZAKF
Item Number: LFN-DS04
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.25" L x 1" W x 3.25" H |
| Imprint area: No selection | 1" W x 0.5" H on front on 1 to 3 Panels |
| Second imprint area: No selection | 1" W x 2" H on back |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Banking, Exercise, Health, Medical, Money |
| Color: No selection | Gold, Green |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.