Eggplant Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.25″ H x 2.25″ Diameter
SKU: VRHGB-CZAXV
Item Number: LVG-EP05
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.33
Eggplant Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.25″ H x 2.25″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.78 | $2.65 | $2.55 | $2.45 | $2.33 |
Eggplant Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.25″ H x 2.25″ Diameter
SKU: VRHGB-CZAXV
Item Number: LVG-EP05
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3.25" H x 2.25" Diameter |
| Imprint area | 1.25" W on front |
| Second imprint area | 1.25" W on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Eating, Exercise, Food, Health, Medical |
| Color | Purple |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.