Fetch-It Dog Toy is made of durable polyester and is fun for you to throw and fun for your dog to fetch. Complies with Prop 65. 7″ Diameter
SKU: RRFJF-IUYHL
Item Number: WPT-FD12
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.25
Fetch-It Dog Toy is made of durable polyester and is fun for you to throw and fun for your dog to fetch. Complies with Prop 65. 7″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.92 | $3.68 | $3.53 | $3.37 | $3.25 |
Fetch-It Dog Toy is made of durable polyester and is fun for you to throw and fun for your dog to fetch. Complies with Prop 65. 7″ Diameter
SKU: RRFJF-IUYHL
Item Number: WPT-FD12
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Screen Printed |
|---|---|
| Product dimensions | 7" Diameter |
| Imprint area | 2.5" W x 2" H on side 1 |
| Second imprint area | 2.5" W x 2" H on side 2 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Fun, Outdoors, Pet |
| Color | Blue |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.