Exercise and shape up the easy way * Foam grip handles on each end. Complies with Prop 65. 18″ W x 6″ H
SKU: ZSYHG-JYZVM
Item Number: WHF-LR15
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.65
Exercise and shape up the easy way * Foam grip handles on each end. Complies with Prop 65. 18″ W x 6″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $4.33 | $4.08 | $3.93 | $3.77 | $3.65 |
Exercise and shape up the easy way * Foam grip handles on each end. Complies with Prop 65. 18″ W x 6″ H
SKU: ZSYHG-JYZVM
Item Number: WHF-LR15
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 18" W x 6" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.75" H on center |
| Second imprint area | 2" W x 0.5" H on left Handle |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Fitness |
| Color | Lime Green |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.