Foot Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 1.75″ W x 2.75″ H
SKU: UOZLE-BQLTC
Item Number: LAN-FT25
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.58
Foot Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 1.75″ W x 2.75″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.03 | $2.92 | $2.82 | $2.70 | $2.58 |
Foot Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 1.75″ W x 2.75″ H
SKU: UOZLE-BQLTC
Item Number: LAN-FT25
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4" L x 1.75" W x 2.75" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.75" H on top of Foot |
| Second imprint area | 1" W on bottom of Foot |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Health, Medical, Science |
| Color | Beige |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.