Gas Pump Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2″ L x 1.75″ W x 2.75″ H
SKU: BOCEB-FOWZZ
Item Number: LEN-GP07
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.77
Gas Pump Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2″ L x 1.75″ W x 2.75″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.20 | $3.08 | $2.98 | $2.88 | $2.77 |
Gas Pump Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2″ L x 1.75″ W x 2.75″ H
SKU: BOCEB-FOWZZ
Item Number: LEN-GP07
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2" L x 1.75" W x 2.75" H |
| Imprint area | 1.375" W x 0.625" H on front of Top Panel |
| Second imprint area | 1.5" W x 1.25" H on top |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Automotive, Exercise, Health, Medical |
| Color | Red/White/Gray |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.