House & Home Power Clip is a house shaped magnetic memo holder. Complies with Prop 65. 2.875″ L x 1.375″ W x 2.5″ H
SKU: WTDEA-GFRNY
Item Number: WMG-HH08
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
Price from: $1.40
House & Home Power Clip is a house shaped magnetic memo holder. Complies with Prop 65. 2.875″ L x 1.375″ W x 2.5″ H
| Quantity | 200+ | 500+ | 1,000+ | 3,000+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.67 | $1.57 | $1.50 | $1.45 | $1.40 |
House & Home Power Clip is a house shaped magnetic memo holder. Complies with Prop 65. 2.875″ L x 1.375″ W x 2.5″ H
SKU: WTDEA-GFRNY
Item Number: WMG-HH08
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
| Decoration method: No selection | Pad, digital |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.875" L x 1.375" W x 2.5" H |
| Imprint area: No selection | 2" W x 1" H on front |
| Second imprint area: No selection | 2.25" W x 1.25" H on front |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Kitchen, Office, Real Estate |
| Color: No selection | Blue, Green, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.