Compact memo book with sticky flags, Notepad, sticky notepad and sticky flags in plastic-bound cover. Complies with Prop 65. 3.25″ L x 0.75″ W x 4.125″ H
SKU: USYHJ-HKZWF
Item Number: WOF-BK10
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.95
Compact memo book with sticky flags, Notepad, sticky notepad and sticky flags in plastic-bound cover. Complies with Prop 65. 3.25″ L x 0.75″ W x 4.125″ H
| Quantity | 150+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.33 | $2.20 | $2.10 | $2.02 | $1.95 |
Compact memo book with sticky flags, Notepad, sticky notepad and sticky flags in plastic-bound cover. Complies with Prop 65. 3.25″ L x 0.75″ W x 4.125″ H
SKU: USYHJ-HKZWF
Item Number: WOF-BK10
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad, Screen |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3.25" L x 0.75" W x 4.125" H |
| Imprint area: No selection | 2.25" W x 2.75" H on front Only |
| Second imprint area: No selection | 2.25" W x 3.25" H on front Only |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Business, College, Household, Office, Reading |
| Color: No selection | Black, Blue, Red |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.