Lightning Bolt Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 6″ L x 0.75″ W x 1.5″ H
SKU: DRALE-CYZVC
Item Number: LGS-LB15
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.12
Lightning Bolt Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 6″ L x 0.75″ W x 1.5″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.55 | $2.43 | $2.33 | $2.23 | $2.12 |
Lightning Bolt Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 6″ L x 0.75″ W x 1.5″ H
SKU: DRALE-CYZVC
Item Number: LGS-LB15
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 6" L x 0.75" W x 1.5" H |
| Imprint area | 3" W x 0.5" H on front |
| Second imprint area | 3" W x 0.5" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Health, Medical, Weather |
| Color | Yellow |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.