Lion Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ L x 2″ W x 2.75″ H
SKU: YNZNC-DNLJQ
Item Number: LAZ-LN11
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.05
Lion Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ L x 2″ W x 2.75″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.47 | $3.40 | $3.25 | $3.13 | $3.05 |
Lion Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.75″ L x 2″ W x 2.75″ H
SKU: YNZNC-DNLJQ
Item Number: LAZ-LN11
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.75" L x 2" W x 2.75" H |
| Imprint area | 1" W x 0.75" H on back of Head |
| Second imprint area | 0.75" W x 0.75" H on back of Lion |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Exercise, Health, Medical |
| Color | Yellow/Brown |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.