Mallard Duck Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2.125″ W x 3″ H
SKU: IPGEI-IBSNI
Item Number: LAA-MD11
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Aura Sensory Activity Game
Price from: $2.65
Price from: $3.22
Mallard Duck Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2.125″ W x 3″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.67 | $3.58 | $3.43 | $3.33 | $3.22 |
Mallard Duck Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4″ L x 2.125″ W x 3″ H
SKU: IPGEI-IBSNI
Item Number: LAA-MD11
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4" L x 2.125" W x 3" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.5" H on side 1 |
| Second imprint area | 0.75" W on chest |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Exercise, Health, Hunting, Medical |
| Color | Green/Brown |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.