Military Helicopter shaped stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.5″ L x 2.625″ W x 1.875″ H
SKU: DSZED-KWXIF
Item Number: LML-MH16
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.43
Military Helicopter shaped stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.5″ L x 2.625″ W x 1.875″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.87 | $3.78 | $3.65 | $3.55 | $3.43 |
Military Helicopter shaped stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5.5″ L x 2.625″ W x 1.875″ H
SKU: DSZED-KWXIF
Item Number: LML-MH16
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5.5" L x 2.625" W x 1.875" H |
| Imprint area | 0.75" W x 0.5" H on top |
| Second imprint area | 0.875" W x 0.25" H on side 1 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Aviation, Exercise, Health, Medical, Military |
| Color | Green |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.