Square shaped sliding puzzle in a rectangular frame with 15 moveable tiles. Available in white only,. Complies with Prop 65. 3″ L x 0.25″ W x 3.5″ H
SKU: IUDII-IBKPY
Item Number: WPZ-MM11
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
Price from: $1.15
Square shaped sliding puzzle in a rectangular frame with 15 moveable tiles. Available in white only,. Complies with Prop 65. 3″ L x 0.25″ W x 3.5″ H
| Quantity | 250+ | 500+ | 1,000+ | 3,000+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.40 | $1.30 | $1.25 | $1.20 | $1.15 |
Square shaped sliding puzzle in a rectangular frame with 15 moveable tiles. Available in white only,. Complies with Prop 65. 3″ L x 0.25″ W x 3.5″ H
SKU: IUDII-IBKPY
Item Number: WPZ-MM11
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
| Decoration method | 4-Color Process |
|---|---|
| Product dimensions | 3" L x 0.25" W x 3.5" H |
| Imprint area | 2.125" W x 2.125" H on puzzle Area |
| Second imprint area | 2" W x 0.5" H on front Above Puzzle Area |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Amusement, Children, Fun, Games |
| Color | White |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.