Orange Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ Diameter
SKU: GQYIF-CZBBB
Item Number: LFR-OR05
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.92
Orange Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ Diameter
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.25 | $2.18 | $2.12 | $2.03 | $1.92 |
Orange Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.5″ Diameter
SKU: GQYIF-CZBBB
Item Number: LFR-OR05
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.5" Diameter |
| Imprint area | 1.25" W on front on Smooth Area |
| Second imprint area | 1.25" W on back, Smooth Area |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Food, Health, Medical |
| Color | Orange |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.