Pomegranate Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.125″ L x 1.625″ W x 4.125″ H
SKU: UNCFB-GFLLX
Item Number: LFR-PM08
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.53
Pomegranate Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.125″ L x 1.625″ W x 4.125″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.97 | $2.85 | $2.75 | $2.65 | $2.53 |
Pomegranate Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.125″ L x 1.625″ W x 4.125″ H
SKU: UNCFB-GFLLX
Item Number: LFR-PM08
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3.125" L x 1.625" W x 4.125" H |
| Imprint area | 1.5" W on solid Color Side |
| Second imprint area | 1.25" W x 0.625" H on side |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Eating, Exercise, Food, Health, Medical |
| Color | Red/Pink |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.