Poop Shaped Polyurethane Stress Reliever with preprinted Emoji face. Complies with ASTM, CPSIA, Prop 65. 2.375″ H x 2.75″ Diameter
SKU: KUFEI-QCFZA
Item Number: LGS-PP23
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.28
Poop Shaped Polyurethane Stress Reliever with preprinted Emoji face. Complies with ASTM, CPSIA, Prop 65. 2.375″ H x 2.75″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.73 | $2.62 | $2.52 | $2.40 | $2.28 |
Poop Shaped Polyurethane Stress Reliever with preprinted Emoji face. Complies with ASTM, CPSIA, Prop 65. 2.375″ H x 2.75″ Diameter
SKU: KUFEI-QCFZA
Item Number: LGS-PP23
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.375" H x 2.75" Diameter |
| Imprint area: No selection | 1.5" W x 0.625" H on back |
| Second imprint area: No selection | 1.5" W on bottom |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Awareness, Fun, Health, Medical, Science |
| Color: No selection | Brown |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.