Quick-Alert features loud high-pitch whistle, light weight aluminum construction and split key ring. Complies with Prop 65. 2.25″ L x 0.375″ W x 0.625″ H
SKU: JLAGJ-MQGLJ
Item Number: WTT-QA18
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Polybag
Moto 24 oz Shaker Bottle
Price from: $4.25
Price from: $1.57
Quick-Alert features loud high-pitch whistle, light weight aluminum construction and split key ring. Complies with Prop 65. 2.25″ L x 0.375″ W x 0.625″ H
| Quantity | 200+ | 500+ | 1,000+ | 3,000+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.88 | $1.78 | $1.70 | $1.63 | $1.57 |
Quick-Alert features loud high-pitch whistle, light weight aluminum construction and split key ring. Complies with Prop 65. 2.25″ L x 0.375″ W x 0.625″ H
SKU: JLAGJ-MQGLJ
Item Number: WTT-QA18
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Polybag
| Decoration method: No selection | Pad, Digital, Laser Engrave |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 2.25" L x 0.375" W x 0.625" H |
| Imprint area: No selection | 1.25" W x 0.25" H on front |
| Second imprint area: No selection | 1.25" W x 0.25" H on back |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Safety |
| Color: No selection | Blue, Red, Silver |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.