Nine-foot adjustable rope. Complies with Prop 65. 4.875″ H x 0.875″ Diameter
SKU: USYGJ-JYZVZ
Item Number: WHF-QS15
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
Power Reach Fitness Band & Expander
Price from: $2.25
Price from: $2.65
Nine-foot adjustable rope. Complies with Prop 65. 4.875″ H x 0.875″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.18 | $2.98 | $2.87 | $2.75 | $2.65 |
Nine-foot adjustable rope. Complies with Prop 65. 4.875″ H x 0.875″ Diameter
SKU: USYGJ-JYZVZ
Item Number: WHF-QS15
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4.875" H x 0.875" Diameter |
| Imprint area: No selection | 2" W x 0.25" H on left Handle |
| Second imprint area: No selection | 2" W x 0.25" H on right Handle |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Exercise, Fitness |
| Color: No selection | Black, Blue, Lime Green, Orange |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.