Rabbit Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2″ L x 2.25″ W x 4.25″ H
SKU: ZSYLE-JYZTW
Item Number: LAZ-RA15
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.77
Rabbit Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2″ L x 2.25″ W x 4.25″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.20 | $3.08 | $2.98 | $2.88 | $2.77 |
Rabbit Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2″ L x 2.25″ W x 4.25″ H
SKU: ZSYLE-JYZTW
Item Number: LAZ-RA15
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2" L x 2.25" W x 4.25" H |
| Imprint area | 1" W on top |
| Second imprint area | 1" W x 0.5" H on side, Above Seam |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Easter, Exercise, Health, Medical |
| Color | White |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.