Round Stress Reliever Figure. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.625″ L x 3″ W x 3″ H
SKU: NPFLF-EXUCB
Item Number: LCH-RD03
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
Price from: $2.77
Round Stress Reliever Figure. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.625″ L x 3″ W x 3″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.20 | $3.08 | $2.98 | $2.88 | $2.77 |
Round Stress Reliever Figure. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1.625″ L x 3″ W x 3″ H
SKU: NPFLF-EXUCB
Item Number: LCH-RD03
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 1.625" L x 3" W x 3" H |
| Imprint area: No selection | 1.75" W on front |
| Second imprint area: No selection | 1.75" W on back |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Exercise, Fun, Health, Medical, Office |
| Color: No selection | Blue, Yellow |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.