Running Shoe shaped stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.625″ L x 2″ W x 2″ H
SKU: AUDKF-KWUWL
Item Number: LSP-RS16
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $3.38
Running Shoe shaped stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.625″ L x 2″ W x 2″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.82 | $3.75 | $3.60 | $3.50 | $3.38 |
Running Shoe shaped stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.625″ L x 2″ W x 2″ H
SKU: AUDKF-KWUWL
Item Number: LSP-RS16
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4.625" L x 2" W x 2" H |
| Imprint area | 0.75" W x 0.625" H on toe |
| Second imprint area | 0.625" W x 0.125" H on side 1 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Footwear, Health, Medical, Sports |
| Color | Blue/Yellow/Black |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.