Salmon Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.375″ L x 2″ W x 1.5″ H
SKU: NLCNE-LPNJG
Item Number: LAA-SA17
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.72
Salmon Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.375″ L x 2″ W x 1.5″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.15 | $3.03 | $2.93 | $2.83 | $2.72 |
Salmon Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.375″ L x 2″ W x 1.5″ H
SKU: NLCNE-LPNJG
Item Number: LAA-SA17
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4.375" L x 2" W x 1.5" H |
| Imprint area | 1" W x 0.5" H on side 1 |
| Second imprint area | 1" W x 0.5" H on side 2 |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Fishing |
| Color | Green/Pink |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.