Shrimp Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.25″ L x 1″ W x 2″ H
SKU: XOGFI-FOXPG
Item Number: LFD-SH07
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.48
Shrimp Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.25″ L x 1″ W x 2″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.93 | $2.80 | $2.70 | $2.60 | $2.48 |
Shrimp Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.25″ L x 1″ W x 2″ H
SKU: XOGFI-FOXPG
Item Number: LFD-SH07
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 3.25" L x 1" W x 2" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.5" H on top |
| Second imprint area | 1.5" W x 0.375" H on side |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Eating, Exercise, Food, Health, Restaurant |
| Color | Pink/White |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.