Thin size perfect for pocket storage, Holds multiple bandages, Includes five starter bandages. Complies with Prop 65. 4″ L x 0.375″ W x 1.625″ H
SKU: OTFKC-HKZJG
Item Number: WHF-BD10
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
BrandedItems – Ariel Premium Authorized Distributor
Price from: $1.02
Thin size perfect for pocket storage, Holds multiple bandages, Includes five starter bandages. Complies with Prop 65. 4″ L x 0.375″ W x 1.625″ H
| Quantity | 300+ | 500+ | 1,000+ | 3,000+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.23 | $1.13 | $1.10 | $1.05 | $1.02 |
We will beat any advertised price!
Price includes:
Thin size perfect for pocket storage, Holds multiple bandages, Includes five starter bandages. Complies with Prop 65. 4″ L x 0.375″ W x 1.625″ H
SKU: OTFKC-HKZJG
Item Number: WHF-BD10
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
| Decoration method: No selection | Pad, Crystal Print, Digital |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 4" L x 0.375" W x 1.625" H |
| Imprint area: No selection | 3" W x 1" H on top |
| Second imprint area: No selection | 2.75" W x 1" H on top Alt. |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Emergency, Health, Pharmacy, Travel |
| Color: No selection | Blue, Clear, Green, Red, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.
You will receive a complimentary email proof for your custom artwork before we proceed, ensuring accurate production of your order.
We will beat any advertised price!
Get your favorite promotional products just in time for your next event.
PayPal / MasterCard / Visa / American Express