Ample supply of sticky notes, Sticky flags in 5 colors, Durable, textured cover with interlocking flap. Complies with Prop 65. 3.25″ L x 0.25″ W x 3.375″ H
SKU: ISYHH-HKZWD
Item Number: WOF-SQ10
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.20
Ample supply of sticky notes, Sticky flags in 5 colors, Durable, textured cover with interlocking flap. Complies with Prop 65. 3.25″ L x 0.25″ W x 3.375″ H
| Quantity | 250+ | 500+ | 1,000+ | 3,000+ | 5,000+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.47 | $1.35 | $1.30 | $1.25 | $1.20 |
Ample supply of sticky notes, Sticky flags in 5 colors, Durable, textured cover with interlocking flap. Complies with Prop 65. 3.25″ L x 0.25″ W x 3.375″ H
SKU: ISYHH-HKZWD
Item Number: WOF-SQ10
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3.25" L x 0.25" W x 3.375" H |
| Imprint area: No selection | 2.5" W x 0.625" H on front of Wallet |
| Second imprint area: No selection | 1.875" W x 0.5" H on front Flap |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Business, College, Education, Office, Writing |
| Color: No selection | Black, Blue, Brown, White |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.