Star Shaped Slo-Release Polypropylene Serenity Squishy. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 1.125″ W x 3″ H
SKU: JLAHB-MQGKR
Item Number: LGS-SS18
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.58
Star Shaped Slo-Release Polypropylene Serenity Squishy. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 1.125″ W x 3″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.03 | $2.92 | $2.82 | $2.70 | $2.58 |
Star Shaped Slo-Release Polypropylene Serenity Squishy. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3″ L x 1.125″ W x 3″ H
SKU: JLAHB-MQGKR
Item Number: LGS-SS18
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad, digital |
|---|---|
| Product dimensions | 3" L x 1.125" W x 3" H |
| Imprint area | 1" W x 1.25" H on front |
| Second imprint area | 1.25" W x 1.25" H on front |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Celebration, Church, Graduation, Outdoors, Party |
| Color | Yellow |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.