Star Shaped Polyurethane Stress Reliever Key Chain. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1″ H x 2.25″ Diameter
SKU: ISCGG-IBNLS
Item Number: LKC-ST06
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.43
Star Shaped Polyurethane Stress Reliever Key Chain. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1″ H x 2.25″ Diameter
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.78 | $1.70 | $1.62 | $1.53 | $1.43 |
Star Shaped Polyurethane Stress Reliever Key Chain. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1″ H x 2.25″ Diameter
SKU: ISCGG-IBNLS
Item Number: LKC-ST06
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 1" H x 2.25" Diameter |
| Imprint area | 0.75" W on front |
| Second imprint area | 0.75" W on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Automotive, Exercise, Health, Medical |
| Color | Yellow |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.