Starfish Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.25″ L x 4.25″ W x 0.625″ H
SKU: RTYEF-EXNFZ
Item Number: LAA-SF06
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.17
Starfish Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.25″ L x 4.25″ W x 0.625″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.60 | $2.48 | $2.38 | $2.28 | $2.17 |
Starfish Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.25″ L x 4.25″ W x 0.625″ H
SKU: RTYEF-EXNFZ
Item Number: LAA-SF06
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4.25" L x 4.25" W x 0.625" H |
| Imprint area | 1" W on top |
| Second imprint area | 1.25" W on bottom |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Animal, Beach, Exercise, Health, Medical |
| Color | Orange |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.