Polyurethane stress reliever: Price includes a 1-color stock art e : Over 30 stock face available. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.625″ L x 2.625″ W x 6″ H
SKU: TTHFA-EXOOA
Item Number: LSB-TB06
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.38
Polyurethane stress reliever: Price includes a 1-color stock art e : Over 30 stock face available. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.625″ L x 2.625″ W x 6″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.83 | $2.72 | $2.62 | $2.52 | $2.38 |
Polyurethane stress reliever: Price includes a 1-color stock art e : Over 30 stock face available. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.625″ L x 2.625″ W x 6″ H
SKU: TTHFA-EXOOA
Item Number: LSB-TB06
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.625" L x 2.625" W x 6" H |
| Imprint area | 1.5" W on front |
| Second imprint area | 1.5" W on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Exercise, Health, Medical |
| Color | Yellow/Blue Hair |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.