Awareness Ribbon Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1″ L x 2″ W x 4.25″ H
SKU: TRFHI-CZAQA
Item Number: LGS-AW01
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $1.43
Awareness Ribbon Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1″ L x 2″ W x 4.25″ H
| Quantity | 150+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $1.78 | $1.70 | $1.62 | $1.53 | $1.43 |
Awareness Ribbon Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 1″ L x 2″ W x 4.25″ H
SKU: TRFHI-CZAQA
Item Number: LGS-AW01
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 1" L x 2" W x 4.25" H |
| Imprint area | 1.25" W x 0.5" H on front |
| Second imprint area | 1.375" W on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Breast Cancer Awareness, Exercise, Fundraising, Health, Medical |
| Color | Pink |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.