Beer Bottle shaped stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.5″ H x 1.375″ Diameter
SKU: XTFEH-KWWSZ
Item Number: LFD-BB16
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.38
Beer Bottle shaped stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.5″ H x 1.375″ Diameter
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.83 | $2.72 | $2.62 | $2.52 | $2.38 |
Beer Bottle shaped stress reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 4.5″ H x 1.375″ Diameter
SKU: XTFEH-KWWSZ
Item Number: LFD-BB16
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 4.5" H x 1.375" Diameter |
| Imprint area | 0.75" W x 1.25" H on front Label |
| Second imprint area | 0.75" W x 1.625" H on back |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Beverage, Drinking, Exercise, Health, Medical |
| Color | Brown |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.