Big Mouth Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.375″ L x 3″ W x 2.625″ H
SKU: ASYMJ-JYZTR
Item Number: LAN-MH15
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.38
Big Mouth Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.375″ L x 3″ W x 2.625″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.83 | $2.72 | $2.62 | $2.52 | $2.38 |
Big Mouth Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 2.375″ L x 3″ W x 2.625″ H
SKU: ASYMJ-JYZTR
Item Number: LAN-MH15
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 2.375" L x 3" W x 2.625" H |
| Imprint area | 1.625" W x 1.875" H on top |
| Second imprint area | 1.125" W x 1.5" H on bottom |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Beauty, Dentist, Exercise, Health, Medical |
| Color | Red/White |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.