Bulldozer Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.625″ L x 2.125″ W x 2.125″ H
SKU: FRCGB-EIWDJ
Item Number: LCN-BD01
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
Price from: $2.87
Bulldozer Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.625″ L x 2.125″ W x 2.125″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $3.30 | $3.18 | $3.08 | $2.98 | $2.87 |
Bulldozer Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 3.625″ L x 2.125″ W x 2.125″ H
SKU: FRCGB-EIWDJ
Item Number: LCN-BD01
Setup charge: $65.00
Packaging: Bulk
| Decoration method: No selection | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions: No selection | 3.625" L x 2.125" W x 2.125" H |
| Imprint area: No selection | 1.5" W x 0.5" H on front of Scoop |
| Second imprint area: No selection | 1.75" W x 0.625" H on bottom |
| Made in: No selection | CN |
| Production time: No selection | 5 to 7 working days |
| Theme: No selection | Construction, Exercise, Health, Medical, Transportation |
| Color: No selection | Yellow |
| Products ships from ZIP: No selection | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.