Gavel Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 1.5″ W x 3.5″ H
SKU: IRFNB-CZANL
Item Number: LGS-GA13
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
Price from: $2.50
Gavel Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 1.5″ W x 3.5″ H
| Quantity | 100+ | 250+ | 500+ | 1,000+ | 2,500+ |
|---|---|---|---|---|---|
| Price (each) | $2.92 | $2.82 | $2.72 | $2.60 | $2.50 |
Gavel Shaped Polyurethane Stress Reliever. Complies with ASTM, CCPSA, CPSIA, Prop 65. 5″ L x 1.5″ W x 3.5″ H
SKU: IRFNB-CZANL
Item Number: LGS-GA13
Setup charge: $65.00
Packaging: Individual Poly Bag
| Decoration method | Pad print |
|---|---|
| Product dimensions | 5" L x 1.5" W x 3.5" H |
| Imprint area | 1" W x 0.625" H on head |
| Second imprint area | 0.5" W x 1.125" H on handle |
| Made in | CN |
| Production time | 5 to 7 working days |
| Theme | Club, Health, Legal, Medical, Security |
| Color | Brown/Gold |
| Products ships from ZIP | 63114 |
You will receive a confirmation email after check out. Simply reply to that email attaching your art with any special instructions. A free mockup/proof will be provided for you to approve before we begin production.